dotace

dotace

dotace

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Komunitní centrum Roudná

Komunitní centrum Roudná

 Jídelní lístek 21.10..docx

                                 INFO COVID  

OD 14.10.2020 SE BUDOU V KOMUNITNÍM CENTRU ROUDNÁ

VYDÁVAT OBĚDY PŘES VÝDEJNÍ OKNO.

SOUČASNĚ BUDE ZAJIŠTĚN ROZVOZ JÍDEL - TELEFON   604 255 187

 ..........................................................................................................................................................................................

Publicita:

KOMUNITNÍ CENTRUM ROUDNÁ

Projekt s registračním č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/  0010787

je financován z Integrovaného regionálního operačního programu č.11703. Globálním cílem projektuje zvýšit kvalitu života osob z cílových skupin(osoby sociálně vyloučené, osoby ohrožené sociálním vyloučením a zdravotně postižené osoby) a to vytvořením vhodného prostředí, které v  konečné fázi vytvoří odpovídající sociální interakci.

 publicita komunitni centrum.png

19.10.2019 „Komunitní centrum Roudná – otevření nového objektu občanské vybavenosti“

Publicita - pozvánka KC.pdf

Publicita- článek Roudenští otevřou komunitní centrum.pdf

    KC Roudná.jpg

Komunitní centrum Roudná uspokojuje poptávku a potřeby místních občanů  a občanů okolních obcí v územním regionu MAS. Zajišťuje kvalitní a dostupné sociální poradenství v obci a komplexní nabídky v souvislosti s občanskou vybaveností v obci Roudná. 

Komunitní centrum Roudná zajišťuje pro občany takové podmínky, které usnadní cílovým skupinám sociální začlenění. Centrum slouží k provozování aktivit, které vedou k setkávání členů komunity, vytváří prostor pro volnočasové aktivity, kulturní a zájmové akce, které vyplývají z tradic a zvyků komunity. Záměrem Komunitního centra Roudná je aktivizace cílových skupin a spokojenost klientů, která zajistí rozvoj komunitního života v obci.

Každého čtvrt roku se v Komunitním centru Roudná setkává společenství Anonymních alkoholiků na svých pravidelných mítincích, kde spolu sdílejí své zkušenosti, sílu a naději.

 

Od pátku 8. listopadu 2019 je zajištěna v Komunitním centru Roudná pro všechny cílové skupiny, místní spolky a spoluobčany hostinská činnost dle jejich potřeb. Služby budou poskytovány od pondělí do čtvrtka v době od 10.30. - 15.00, od pátku do soboty od 10.30 -  22.00.

Nabízíme prostor pro prezentaci lokálních služeb, pro volnočasové aktivity a vzdělávací akce. Zájemci mohou nahlásit svoje aktivity v kanceláři obecního úřadu nebo na telefonech 381 520 016 a 723 907 696.

Stávající aktivity najdete na odkazu internetových stránek -  aktuální informace pro občany  - Aktuální informace pro občany