Současnost

Neděle Oblačno až zataženo s občasným deštěm 8/1 °C
Pondělí Zataženo 10/2 °C
Úterý Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 11/4 °C
Středa Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 14/3 °C

dotace

dotace

dotace

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Komunitní centrum Roudná

Komunitní centrum Roudná   

Jídelní lístek 15.4..docx

Možnost objednávek   - tel.  KC 602 359 591                           

 .............................................................................................................................................................................

Publicita:

KOMUNITNÍ CENTRUM ROUDNÁ

Projekt s registračním č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/  0010787

je financován z Integrovaného regionálního operačního programu č.11703. Globálním cílem projektuje zvýšit kvalitu života osob z cílových skupin(osoby sociálně vyloučené, osoby ohrožené sociálním vyloučením a zdravotně postižené osoby) a to vytvořením vhodného prostředí, které v  konečné fázi vytvoří odpovídající sociální interakci.

 publicita komunitni centrum.png

19.10.2019 „Komunitní centrum Roudná – otevření nového objektu občanské vybavenosti“

Publicita - pozvánka KC.pdf

Publicita- článek Roudenští otevřou komunitní centrum.pdf

    KC Roudná.jpg

Komunitní centrum Roudná uspokojuje poptávku a potřeby místních občanů  a občanů okolních obcí v územním regionu MAS. Zajišťuje kvalitní a dostupné sociální poradenství v obci a komplexní nabídky v souvislosti s občanskou vybaveností v obci Roudná. 

Komunitní centrum Roudná zajišťuje pro občany takové podmínky, které usnadní cílovým skupinám sociální začlenění. Centrum slouží k provozování aktivit, které vedou k setkávání členů komunity, vytváří prostor pro volnočasové aktivity, kulturní a zájmové akce, které vyplývají z tradic a zvyků komunity. Záměrem Komunitního centra Roudná je aktivizace cílových skupin a spokojenost klientů, která zajistí rozvoj komunitního života v obci.

Každého čtvrt roku se v Komunitním centru Roudná setkává společenství Anonymních alkoholiků na svých pravidelných mítincích, kde spolu sdílejí své zkušenosti, sílu a naději.

 

Od pátku 8. listopadu 2019 je zajištěna v Komunitním centru Roudná pro všechny cílové skupiny, místní spolky a spoluobčany hostinská činnost dle jejich potřeb. Služby budou poskytovány od pondělí do čtvrtka v době od 10.30. - 15.00, od pátku do soboty od 10.30 -  22.00.

Nabízíme prostor pro prezentaci lokálních služeb, pro volnočasové aktivity a vzdělávací akce. Zájemci mohou nahlásit svoje aktivity v kanceláři obecního úřadu nebo na telefonech 381 520 016 a 723 907 696.

Stávající aktivity najdete na odkazu internetových stránek -  aktuální informace pro občany  - Aktuální informace pro občany

 

Ohlasy na naše Komunitní centrum

 

Dobrý den, rozhodla jsem se Vám napsat po páteční návštěvě Vašeho Komunitního centra. Jedním slovem krása a velká pochvala. Byla jsem nadšena a jsem moc ráda, že se podaří něco tak pěkného postavit a ještě perfektně provozovat. Alespoň tak to na mě u Vás působilo. Byla jsem tam s rodinou na obědě. Jídlo výborné, ceny také, obsluha ochotná a rychlá. Prostředí krásné. Moc se Vám to povedlo. Všude čisto. S pozdravem  P.L.

.................................................................................... 

Dobrý den. 

   Již třetím rokem jsem se svojí rodinou strávil ve vaší obci krásné léto. Jelikož dcera pracuje v MŠ a manželka je již v důchodu, mohli jsme ve vaší obci strávit prakticky celé prázdniny. Letos jsme byli  velmi mile překvapeni novým komunitním centrem, kde se podávají skvělá  jídla , obslužný personál byl na vynikající úrovni a i na ostatních návštěvnících centra bylo poznat, že tam chodí velmi rádi. Během léta jsme zjistili, že pan vedoucí , ač mladý,  je nejen příjemný a splnil nám i nevšední přání, ale dokázal si rázně a rychle poradit s docela agresívními hosty . 

Do vašeho komunitního centra se budeme moc rádi vracet ( nejen v létě )a těšit se na vynikající dobroty a příjemný personál i prostředí. 

   Děkujeme paní starostce, děkujeme všem lidem, kteří se podíleli na rozhodnutí o stavbě . Byl to skvělý nápad. 

Vyřiďte , prosím, také poděkování majiteli restaurace Pintovka, má v Roudné šikovný a ochotný personál a výborné kuchaře. 

Poděkování za rodinu vyřizuje L. B. 

..................................................................................