Současnost

Sobota Zataženo 14/11 °C
Neděle Zataženo 16/9 °C
Pondělí Skoro jasno 17/7 °C
Úterý Skoro jasno 22/10 °C

dotace

dotace

dotace

Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Komunitní centrum Roudná

Komunitní centrum Roudná 

https://www.menicka.cz/8247-restaurace-kacecko.html

 

 

 

 ............................................................................................................................................................................

Publicita:

KOMUNITNÍ CENTRUM ROUDNÁ

Projekt s registračním č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_072/  0010787

je financován z Integrovaného regionálního operačního programu č.11703. Globálním cílem projektuje zvýšit kvalitu života osob z cílových skupin(osoby sociálně vyloučené, osoby ohrožené sociálním vyloučením a zdravotně postižené osoby) a to vytvořením vhodného prostředí, které v  konečné fázi vytvoří odpovídající sociální interakci.

 publicita komunitni centrum.png

19.10.2019 „Komunitní centrum Roudná – otevření nového objektu občanské vybavenosti“

Publicita - pozvánka KC.pdf

Publicita- článek Roudenští otevřou komunitní centrum.pdf

    KC Roudná.jpg

Komunitní centrum Roudná uspokojuje poptávku a potřeby místních občanů  a občanů okolních obcí v územním regionu MAS. Zajišťuje kvalitní a dostupné sociální poradenství v obci a komplexní nabídky v souvislosti s občanskou vybaveností v obci Roudná. 

Komunitní centrum Roudná zajišťuje pro občany takové podmínky, které usnadní cílovým skupinám sociální začlenění. Centrum slouží k provozování aktivit, které vedou k setkávání členů komunity, vytváří prostor pro volnočasové aktivity, kulturní a zájmové akce, které vyplývají z tradic a zvyků komunity. Záměrem Komunitního centra Roudná je aktivizace cílových skupin a spokojenost klientů, která zajistí rozvoj komunitního života v obci.

Každého čtvrt roku se v Komunitním centru Roudná setkává společenství Anonymních alkoholiků na svých pravidelných mítincích, kde spolu sdílejí své zkušenosti, sílu a naději.

 

U Komunitního centra Roudná je pro všechny cílové skupiny, místní spolky a spoluobčany zajištěno bezplatné užívání prvků minigolfu, stolního tenisu a ruských kuželek. Zapůjčení holí, míčků, kuželek  a pálek  je možno po domluvě na níže uvedených telefonech.

Nabízíme prostor pro prezentaci lokálních služeb, pro volnočasové aktivity a vzdělávací akce. Zájemci mohou nahlásit svoje aktivity v kanceláři obecního úřadu nebo na telefonech 381 520 016 a 723 907 696.

Stávající aktivity najdete na odkazu internetových stránek -  aktuální informace pro občany  - Aktuální informace pro občany

Od dubna 2021 má Komunitním centrum Roudná novou možnost užití nových prvků - minigolf, ruské kuželky a venkovní stolní tenis.

 Nové prvky u Komunitního centra.JPG     Nové prvky u Komunitního centra (3).JPG   Nové prvky u Komunitního centra (2).JPG

Ohlasy na naše Komunitní centrum

 

Dobrý den, rozhodla jsem se Vám napsat po páteční návštěvě Vašeho Komunitního centra. Jedním slovem krása a velká pochvala. Byla jsem nadšena a jsem moc ráda, že se podaří něco tak pěkného postavit a ještě perfektně provozovat. Alespoň tak to na mě u Vás působilo. Byla jsem tam s rodinou na obědě. Jídlo výborné, ceny také, obsluha ochotná a rychlá. Prostředí krásné. Moc se Vám to povedlo. Všude čisto. S pozdravem  P.L.

.................................................................................... 

Dobrý den. 

   Již třetím rokem jsem se svojí rodinou strávil ve vaší obci krásné léto. Jelikož dcera pracuje v MŠ a manželka je již v důchodu, mohli jsme ve vaší obci strávit prakticky celé prázdniny. Letos jsme byli  velmi mile překvapeni novým komunitním centrem, kde se podávají skvělá  jídla , obslužný personál byl na vynikající úrovni a i na ostatních návštěvnících centra bylo poznat, že tam chodí velmi rádi. Během léta jsme zjistili, že pan vedoucí , ač mladý,  je nejen příjemný a splnil nám i nevšední přání, ale dokázal si rázně a rychle poradit s docela agresívními hosty . 

Do vašeho komunitního centra se budeme moc rádi vracet ( nejen v létě )a těšit se na vynikající dobroty a příjemný personál i prostředí. 

   Děkujeme paní starostce, děkujeme všem lidem, kteří se podíleli na rozhodnutí o stavbě . Byl to skvělý nápad. 

Vyřiďte , prosím, také poděkování majiteli restaurace Pintovka, má v Roudné šikovný a ochotný personál a výborné kuchaře. 

Poděkování za rodinu vyřizuje L. B. 

..................................................................................